Boys Open Dates Form

Boys Open Dates

Displaying 1 - 386 of 386

 School Needed Date Needed Class Region
Cypress Christian SchoolTeam for Tournament06/03/2024TAPPSRegion 3
AnnaScrimmage11/02/2024AAAAARegion 2
BrenhamScrimmage11/02/2024AAAAARegion 3
C.E King HSScrimmage11/02/2024AAAAAARegion 3
John Jay High SchoolScrimmage11/02/2024AAAAARegion 4
KAUFMANScrimmage11/02/2024AAAAARegion 2
Marble Falls High SchoolScrimmage11/02/2024AAAARegion 3
North Hills PreparatoryScrimmage11/02/2024AAAARegion 2
Tyler LegacyScrimmage11/02/2024AAAAAARegion 2
Wylie East High SchoolScrimmage11/02/2024AAAAAARegion 2
BrookelandScrimmage11/04/2024ARegion 4
Legacy Christian Academy - FriscoGame11/04/2024OtherOther
Northwest High SchoolScrimmage11/04/2024AAAAAARegion 1
FW SouthwestScrimmage11/05/2024AAAARegion 1
KAUFMANScrimmage11/05/2024AAAAARegion 2
Naaman ForestScrimmage11/05/2024AAAAAARegion 2
Tyler LegacyScrimmage11/05/2024AAAAAARegion 2
VenusScrimmage11/05/2024AAAARegion 2
VenusScrimmage11/05/2024AAAARegion 2
ShermanScrimmage11/06/2024AAAAARegion 2
AveryGame11/08/2024ARegion 3
BrookelandGame11/08/2024ARegion 4
Chapel Hill (Mt. Pleasant)Game11/08/2024AAARegion 2
CreekviewGame11/08/2024AAAAARegion 2
DecaturGame11/08/2024AAAARegion 1
Faith Academy of Marble FallsGame11/08/2024TAPPSOther
Legacy Christian Academy - FriscoGame11/08/2024TAPPSOther
LeggettGame11/08/2024ARegion 4
Lubbock-CooperGame11/08/2024AAAAARegion 1
MagnoliaGame11/08/2024AAAAAARegion 2
Nikki Rowe High SchoolGame11/08/2024AAAAARegion 4
North Central Texas AcademyGame11/08/2024SelectRegion 1
RichardsTeam for Tournament11/08/2024ARegion 4
South Hills High SchoolGame11/08/2024AAAAARegion 1
St Andrew's Episcopal School - AustinGame11/08/2024OtherRegion 4
MissionSelect11/09/2024AAAAARegion 4
Nikki Rowe High SchoolGame11/09/2024AAAAARegion 4
PottsboroGame11/09/2024AAARegion 2
TylerGame11/09/2024AAAAARegion 2
Aledo High SchoolGame11/12/2024AAAAARegion 1
BraswellGame11/12/2024AAAAAARegion 1
Chapel Hill (Mt. Pleasant)Game11/12/2024AAARegion 2
Corpus Christi Veterans MemorialGame11/12/2024AAAAARegion 4
Franklin High SchoolGame11/12/2024AAARegion 3
Heights HSGame11/12/2024AAAAAARegion 3
James Madison High SchoolGame11/12/2024AAARegion 2
John Jay HSSelect11/12/2024AAAAARegion 4
LaredoSelect11/12/2024AAAARegion 4
Laredo Harmony School of ExcellenceGame11/12/2024AAAARegion 4
NacogdochesGame11/12/2024AAAAARegion 2
North Hills PreparatoryGame11/12/2024AAAARegion 2
Southlake CarrollGame11/12/2024AAAAAARegion 1
St Andrew's Episcopal School - AustinGame11/12/2024OtherRegion 4
Tioga High SchoolGame11/12/2024AARegion 2
WestGame11/12/2024AAARegion 3
Celina Jr. HighGame11/14/2024AAAARegion 2
Conrad High DallasTeam for Tournament11/14/2024SelectRegion 2
Del Rio High SchoolTeam for Tournament11/14/2024AAAAAARegion 4
HEBISD ClassicTeam for Tournament11/14/2024AAAAAARegion 1
Naaman Forest 9thTournament Needed11/14/2024AAAAAARegion 2
Angleton High SchoolGame11/15/2024AAAAARegion 3
Franklin High SchoolGame11/15/2024AAARegion 3
Incarnate Word AcademyGame11/15/2024TAPPSOther
Klondike ISDGame11/15/2024ARegion 1
St Andrew's Episcopal School - AustinGame11/15/2024OtherRegion 4
TeagueGame11/15/2024AAARegion 3
The ColonyGame11/15/2024AAAAARegion 2
The Colony High SchoolTeam for Tournament11/15/2024AAAAARegion 2
The OaksSelect11/15/2024OtherOther
WestGame11/15/2024AAARegion 3
CliftonGame11/16/2024AAARegion 3
The WoodlandsTeam for Tournament11/16/2024AAAAAARegion 2
Australian Touring HS TeamGame11/18/2024AAAOther
AledoGame11/19/2024AAAAARegion 1
Angleton High SchoolGame11/19/2024AAAAARegion 3
Angleton High SchoolGame11/19/2024AAAAARegion 3
Chapel Hill (Mt. Pleasant)Game11/19/2024AAARegion 2
Chisholm TrailGame11/19/2024AAAAARegion 1
EulaGame11/19/2024ARegion 2
Franklin High SchoolGame11/19/2024AAARegion 3
James MadisonGame11/19/2024AAARegion 2
Jay High SchoolGame11/19/2024AAAAARegion 4
KilleenGame11/19/2024AAAAAARegion 2
Lewisville High SchoolGame11/19/2024AAAAAARegion 1
MedinaGame11/19/2024ARegion 4
Mesquite HSGame11/19/2024AAAAAARegion 2
Mesquite HSGame11/19/2024AAAAAARegion 2
Mesquite HSGame11/19/2024AAAAAARegion 2
Nikki Rowe HSGame11/19/2024AAAAARegion 4
PettusGame11/19/2024AARegion 4
SabineGame11/19/2024AAASelect
Teague High SchoolGame11/19/2024AAARegion 3
WestGame11/19/2024AAARegion 3
HarmonyTournament Needed11/21/2024AAARegion 2
Santa Fe High SchoolTeam for Tournament11/21/2024AAAAARegion 3
South Garland High SchoolTeam for Tournament11/21/2024AAAAAASelect
TylerTournament Needed11/21/2024AAAAARegion 2
Wylie High SchoolTournament Needed11/21/2024AAAAAARegion 2
CreekviewGame11/22/2024AAAAARegion 2
Crockett HSGame11/22/2024AAARegion 3
Cumberland AcademyGame11/22/2024AAAARegion 2
Cypress Christian SchoolGame11/22/2024TAPPSRegion 3
Dallas LincolnGame11/22/2024AAAARegion 2
Founders Classical Academy of LeanderGame11/22/2024AARegion 3
Franklin High SchoolGame11/22/2024AAARegion 3
Klondike ISDGame11/22/2024ARegion 1
Lewisville High SchoolGame11/22/2024AAAAAARegion 1
LinglevilleGame11/22/2024ARegion 3
MontgomeryGame11/22/2024AAAAARegion 3
MortonGame11/22/2024AARegion 1
Southlake CarrollGame11/22/2024AAAAAARegion 1
WestGame11/22/2024AAARegion 3
WhartonTeam for Tournament11/22/2024AAAARegion 4
Bruceville-EddyTeam for Tournament11/23/2024AARegion 3
Amarillo Yellow City Basketball TournamentTeam for Tournament11/25/2024SelectRegion 1
Arlington Sam HoustonGame11/25/2024AAAAAARegion 1
Braswell (9a and 9b)Game11/25/2024AAAAAARegion 1
Buffalo High SchoolGame11/25/2024AAARegion 3
ForestburgGame11/25/2024ARegion 3
Hale CenterGame11/25/2024AARegion 1
Klondike ISDGame11/25/2024ARegion 1
TidehavenGame11/25/2024AAARegion 4
WACO LA VEGA HIGH SCHOOLGame11/25/2024AAAARegion 3
Braswell (9a and 9b)Game11/26/2024AAAAAARegion 1
Clarksville MHSGame11/26/2024AARegion 2
Clarksville MHSGame11/26/2024AARegion 2
DecaturGame11/26/2024AAAARegion 1
GreenhillGame11/26/2024OtherOther
Killeen HSGame11/26/2024AAAAAARegion 2
Klondike ISDGame11/26/2024ARegion 1
MedinaGame11/26/2024ARegion 4
PettusGame11/26/2024AARegion 4
Pflugerville ConnallyGame11/26/2024AAAAARegion 3
PottsboroGame11/26/2024AAARegion 2
WaelderGame11/26/2024ARegion 4
Keller Fossil RidgeTournament Needed11/28/2024AAAAARegion 1
PettusGame11/29/2024AARegion 4
St. Andrew's Episcopal School - AustinGame11/29/2024OtherRegion 4
St. John’s School (Houston)Team for Tournament11/29/2024OtherOther
Corpus Christi Veterans MemorialGame11/30/2024AAAAARegion 4
PettusGame11/30/2024AARegion 4
St Andrew's Episcopal School - AustinGame11/30/2024OtherRegion 4
Strake JesuitGame11/30/2024AAAAAARegion 3
AnnaGame12/03/2024AAAARegion 2
Braswell (9b)Game12/03/2024AAAAAARegion 1
CliftonGame12/03/2024AAARegion 3
CreekviewGame12/03/2024AAAAARegion 2
DecaturGame12/03/2024AAAARegion 1
East BernardGame12/03/2024AAARegion 4
Hale CenterGame12/03/2024AARegion 1
HarmonyGame12/03/2024AAARegion 2
Huntsville HighGame12/03/2024AAAAARegion 3
Jacksboro High SchoolGame12/03/2024AAARegion 1
Mathis High SchoolGame12/03/2024AAARegion 4
Matthew Flinders College (Australian School)Game12/03/2024AASelect
New WaverlyGame12/03/2024AAARegion 3
Nikki Rowe High SchoolGame12/03/2024AAAAARegion 4
sam rayburnGame12/03/2024AARegion 2
Santa AnnaGame12/03/2024ARegion 2
Teague High SchoolGame12/03/2024AAARegion 3
Tyler LegacyGame12/03/2024AAAAAARegion 2
WestGame12/03/2024AAARegion 3
WildoradoGame12/03/2024ARegion 1
BrookelandTeam for Tournament12/05/2024ARegion 4
Bruceville-EddyTeam for Tournament12/05/2024AARegion 3
Burnet High SchoolTeam for Tournament12/05/2024AAAARegion 3
CaldwellTeam for Tournament12/05/2024AAAARegion 3
City of Palms Tournament Hosted by Mchi, Rowe, McMemorialTeam for Tournament12/05/2024OtherRegion 4
CreekviewTournament Needed12/05/2024AAAAARegion 2
Dallardsville Big SandyTeam for Tournament12/05/2024AARegion 4
GranburyTeam for Tournament12/05/2024AAAAARegion 1
KountzeTournament Needed12/05/2024AAARegion 3
LC Anderson High SchoolTeam for Tournament12/05/2024AAAAARegion 3
MabankTeam for Tournament12/05/2024AAAARegion 2
Matthew Flinders (Australian School)Tournament Needed12/05/2024AAARegion 2
Mesquite HornTeam for Tournament12/05/2024AAAAAARegion 2
Nederland HSTeam for Tournament12/05/2024AAAAARegion 3
NoconaTeam for Tournament12/05/2024AARegion 2
S&S Consolidated HSTeam for Tournament12/05/2024AAARegion 2
Sonora High SchoolTeam for Tournament12/05/2024AARegion 1
Temple 9thTournament Needed12/05/2024AAAAAARegion 2
The Episcopal School of DallasTournament Needed12/05/2024AAAAOther
ThrallTeam for Tournament12/05/2024AAARegion 3
Waco ISDTeam for Tournament12/05/2024OtherOther
WestTeam for Tournament12/05/2024AAARegion 3
AnnaGame12/06/2024AAAARegion 2
Arlington Sam HoustonGame12/06/2024AAAAAARegion 1
CoolidgeTeam for Tournament12/06/2024ASelect
Eastern hillsGame12/06/2024AAAARegion 1
FW BoswellScrimmage12/06/2024AAAAAARegion 1
FW South Hills High SchoolGame12/06/2024AAAAARegion 1
Moody High SchoolGame12/06/2024AARegion 3
SabineGame12/06/2024AAARegion 2
sam rayburnGame12/06/2024AARegion 2
Southlake CarrollTeam for Tournament12/06/2024AAAAAARegion 1
St Andrew's Episcopal School - AustinGame12/06/2024OtherRegion 4
Sulphur BluffGame12/06/2024ARegion 3
Van VleckTeam for Tournament12/06/2024AAARegion 3
Van VleckTeam for Tournament12/06/2024AAARegion 3
WestTeam for Tournament12/06/2024AAARegion 3
Wichita Falls MemorialGame12/06/2024AAAAARegion 1
Cumby High SchoolTournament Needed12/07/2024AARegion 2
FW BoswellScrimmage12/07/2024AAAAAARegion 1
St Andrew's Episcopal School - AustinGame12/07/2024OtherRegion 4
The WoodlandsTeam for Tournament12/07/2024AAAAAARegion 2
Angleton High SchoolGame12/10/2024AAAAARegion 3
Arlington Sam HoustonGame12/10/2024AAAAAARegion 1
arpGame12/10/2024AAARegion 2
BraswellGame12/10/2024AAAAAARegion 1
BullardGame12/10/2024AAAARegion 3
CliftonGame12/10/2024AAARegion 3
FloydadaGame12/10/2024AARegion 1
KAUFMANGame12/10/2024AAAAARegion 2
Killeen HSGame12/10/2024AAAAAARegion 2
North MesquiteGame12/10/2024AAAAARegion 2
Odessa CompassGame12/10/2024AAARegion 1
PettusGame12/10/2024AARegion 4
Port Arthur MemorialGame12/10/2024AAAAARegion 3
SchulenburgGame12/10/2024AARegion 4
St Andrew's Episcopal School - AustinGame12/10/2024OtherRegion 4
Tidehaven High SchoolGame12/10/2024AAARegion 4
YantisGame12/10/2024AASelect
Alice High SchoolTeam for Tournament12/12/2024AAAAARegion 4
BallingerTournament Needed12/12/2024AARegion 1
Corsicana HSTeam for Tournament12/12/2024AAAAARegion 2
Covington High SchoolTeam for Tournament12/12/2024ARegion 3
EustaceTeam for Tournament12/12/2024AAARegion 2
Fairfield High SchoolTeam for Tournament12/12/2024AAARegion 3
Fairfield High SchoolTeam for Tournament12/12/2024AAARegion 3
Frost High SchoolTeam for Tournament12/12/2024AARegion 3
Grapevine High SchoolTeam for Tournament12/12/2024AAAAARegion 1
HappyTeam for Tournament12/12/2024SelectRegion 1
HuntingtonTeam for Tournament12/12/2024AAARegion 3
JunctionTeam for Tournament12/12/2024AARegion 4
LeanderTeam for Tournament12/12/2024AAAAARegion 4
Orangefield High SchoolTeam for Tournament12/12/2024AAARegion 3
RotanTeam for Tournament12/12/2024ARegion 2
Somerville High schoolTeam for Tournament12/12/2024AARegion 4
Somerville High schoolTeam for Tournament12/12/2024AARegion 4
WestTeam for Tournament12/12/2024AAARegion 3
WestTeam for Tournament12/12/2024AAARegion 3
Angleton High SchoolGame12/13/2024AAAAARegion 3
CreekviewGame12/13/2024AAAAARegion 2
DecaturGame12/13/2024AAAARegion 1
DouglassGame12/13/2024AARegion 3
HarmonyGame12/13/2024AAARegion 2
Iowa Colony High SchoolGame12/13/2024AAAAARegion 3
James Madison High SchoolGame12/13/2024AAARegion 2
Killeen HSGame12/13/2024AAAAAARegion 2
New SummerfieldGame12/13/2024AARegion 3
North Hills PreparatoryGame12/13/2024AAAARegion 2
Odessa CompassGame12/13/2024AAARegion 1
PlainsGame12/13/2024AARegion 1
Port Arthur MemorialGame12/13/2024AAAAARegion 3
SchulenburgTeam for Tournament12/13/2024AARegion 4
St Andrew's Episcopal School - AustinGame12/13/2024OtherRegion 4
WhitefaceGame12/13/2024AARegion 1
Braswell (9b)Game12/14/2024AAAAAARegion 1
Ahthens Middle SchoolGame12/16/2024AAAARegion 2
Klondike ISDGame12/16/2024ARegion 1
Klondike ISDGame12/16/2024ARegion 1
Aledo HSGame12/17/2024AAAAAOther
Chapel Hill (Mt. Pleasant)Game12/17/2024AAARegion 2
East BernardGame12/17/2024AAARegion 4
Franklin High SchoolGame12/17/2024AAARegion 3
MedinaGame12/17/2024ARegion 4
MexiaGame12/17/2024AAARegion 3
Midland High SchoolGame12/17/2024AAAAAARegion 1
Rio VistaGame12/17/2024AARegion 2
San Angelo CentralGame12/17/2024AAAAAARegion 1
SchulenburgGame12/17/2024AARegion 4
Waco ConnallyGame12/17/2024AAAARegion 3
Wichita Falls MemorialGame12/17/2024AAAAARegion 1
Comfort High SchoolGame12/19/2024AAARegion 1
DavenportTeam for Tournament12/19/2024AAAARegion 4
East BernardGame12/19/2024AAARegion 4
Houston ISDTeam for Tournament12/19/2024OtherRegion 3
Legacy Prep/Concordia LutheranTeam for Tournament12/19/2024TAPPSOther
Waco ISDTeam for Tournament12/19/2024AAAAARegion 2
Chapel Hill (Mt. Pleasant)Game12/20/2024AAARegion 2
Glen RoseGame12/20/2024AAAARegion 1
H.M. KingsvilleGame12/20/2024AAAARegion 4
HarmonyGame12/20/2024AAARegion 2
Incarnate Word AcademyGame12/20/2024TAPPSOther
MexiaGame12/20/2024AAARegion 3
NordheimGame12/20/2024ARegion 4
North Hills PreparatoyGame12/20/2024AAAARegion 2
PettusGame12/20/2024AARegion 4
St Andrew's Episcopal School - AustinGame12/20/2024OtherRegion 4
Wichita Falls MemorialGame12/20/2024AAAAARegion 1
ZAPATA High SchoolGame12/20/2024AAAARegion 4
NoconaTournament Needed12/21/2024AARegion 2
st Andrew's Episcopal School - AustinGame12/21/2024OtherRegion 4
Desoto HSTeam for Tournament12/26/2024AAAAAARegion 2
Fort Worth ISD ClassicTeam for Tournament12/26/2024AAAAARegion 1
LeonardTeam for Tournament12/26/2024AAARegion 2
New Boston High SchoolTeam for Tournament12/26/2024AAARegion 2
Byron Nelson High SchoolTeam for Tournament12/27/2024AAAAAARegion 1
CE KingTeam for Tournament12/27/2024AAAAAARegion 3
CE KingTeam for Tournament12/27/2024AAAAAARegion 1
EdenTeam for Tournament12/27/2024ARegion 1
Eula High SchoolTeam for Tournament12/27/2024ARegion 2
ForestburgGame12/27/2024ARegion 3
GreenhillTeam for Tournament12/27/2024OtherOther
KaufmanTeam for Tournament12/27/2024AAAAARegion 2
Leander GlennTeam for Tournament12/27/2024AAAAARegion 4
North HopkinsTeam for Tournament12/27/2024AARegion 2
Round Rock High SchoolTeam for Tournament12/27/2024AAAAAARegion 4
SchulenburgTeam for Tournament12/27/2024AARegion 4
Southlake CarrollTeam for Tournament12/27/2024AAAAAARegion 1
Southlake CarrollTeam for Tournament12/27/2024AAAAAARegion 1
WeimarGame12/27/2024AARegion 4
WestTournament Needed12/27/2024AAARegion 3
ProsperGame12/28/2024AAAAAARegion 1
Australian HS Touring TeamGame12/30/2024AAAAARegion 2
BolingGame12/30/2024AAARegion 3
Braswell (9b)Game12/30/2024AAAAAARegion 1
GainesvilleTeam for Tournament12/30/2024AAAARegion 2
MexiaGame12/30/2024AAARegion 3
Odessa CompassGame12/30/2024AAARegion 1
Tidehaven High SchoolGame12/30/2024AAARegion 4
WestGame12/30/2024AAARegion 3
Braswell (9b)Game12/31/2024AAAAAARegion 1
DecaturGame12/31/2024AAAARegion 1
ForestburgGame12/31/2024ARegion 3
FulshearGame12/31/2024AAAAAARegion 3
GainesvilleTeam for Tournament12/31/2024AAAARegion 2
Hale CenterGame12/31/2024AARegion 1
MexiaGame12/31/2024AAARegion 3
New WaverlyGame12/31/2024AAARegion 3
Odessa CompassGame12/31/2024AAARegion 1
Braswell (9b)Game01/01/2025AAAAAARegion 1
BullardGame01/03/2025AAAARegion 3
ChildressGame01/03/2025AAARegion 1
EulaGame01/03/2025ARegion 2
ForestburgGame01/03/2025ARegion 3
JeffersonGame01/03/2025AAARegion 2
Klondike ISDGame01/03/2025ARegion 1
Madisonville High SchoolGame01/03/2025AAAARegion 3
MexiaGame01/03/2025AAARegion 3
PalestineGame01/03/2025AAAARegion 3
WestGame01/03/2025AAARegion 3
WacoSelect01/04/2025AAAARegion 3
Waco La VegaGame01/04/2025AAAARegion 3
CliftonGame01/06/2025AAARegion 3
JeffersonGame01/06/2025AAARegion 2
Carrollton RanchviewGame01/07/2025AAAARegion 2
EulaGame01/07/2025ARegion 2
ForestburgGame01/07/2025ARegion 3
MexiaGame01/07/2025AAARegion 3
Odessa CompassGame01/07/2025AAARegion 1
Waco La VegaGame01/07/2025AAAARegion 3
Waelder High SchoolGame01/07/2025ARegion 4
Zapata High SchoolGame01/07/2025AAAARegion 4
arpGame01/10/2025AAARegion 2
FayettevilleGame01/10/2025ARegion 4
The OaksGame01/10/2025OtherOther
Bruceville-EddyGame01/13/2025AARegion 3
Bruceville-Eddy Junior HighGame01/13/2025AARegion 3
Bruceville-EddyGame01/14/2025AARegion 3
MexiaGame01/14/2025AAARegion 3
PottsboroGame01/14/2025AAARegion 2
St. Andrew's Episcopal School - AustinGame01/14/2025OtherRegion 4
Tatum High SchoolGame01/14/2025AAARegion 2
WestGame01/14/2025AAARegion 3
Bruceville-Eddy Junior HighGame01/16/2025AARegion 3
CliftonGame01/17/2025AAARegion 3
WestTeam for Tournament01/18/2025AAARegion 3
MexiaGame01/21/2025AAARegion 3
St Andrew's Episcopal School - AustinGame01/21/2025OtherRegion 4
MexiaGame01/24/2025AAARegion 3
Incarnate Word AcademyGame01/28/2025SelectSelect
MexiaGame01/28/2025AAARegion 3
North Central Texas AcademyGame01/28/2025OtherRegion 1
SchulenburgGame01/28/2025AARegion 4
MexiaGame01/31/2025AAARegion 3
MabankTeam for Tournament02/01/2025AAAARegion 2
arpGame02/04/2025AAARegion 2
JaytonGame02/04/2025ARegion 2
MexiaGame02/04/2025AAARegion 3
JaytonGame02/07/2025ARegion 2
MexiaGame02/07/2025AAARegion 3
Tatum High SchoolGame02/07/2025AAARegion 2
WeimarGame02/07/2025AARegion 4
JaytonGame02/11/2025ARegion 2
Tuscola Jim NedGame02/11/2025AAARegion 1
 School Needed Date Needed Class Region